Gülperi gerçeği öğreniyor!

Gülperi’nin 17. Bölümünde; Ofise giden Kadir, Eyüp’ü sıkıştırmak için belge ararken hiçbir şey bulunmadığını öğrenince bir oyun kurmaya başlıyor. Eyüp’e sahte belge hazırlatmaya başlayan Kadir, Eyüp’ün anlamaması için belgeyi İngilizce hazırlatıyor. Belgeyi görünce gerilmeye başlayan Eyüp, Kadir’den af istiyor. Bunlar olurken Gülperi ise Eyüp’ün sağ kolu Cabbar’dan Eyüp hakkındaki gerçekleri öğreniyor. Caddede Kadir’i takip etmeye başlayan Eyüp ise kafedeki bir masadan aldığı bıçakla Kadir’in arkasına yaklaşıyor. 

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem