Gülperi, Ejder'i yaralıyor!

Gülperi’nin 1. Bölümünde; Herkes düğüne gitmiş, konakta kimse kalmamıştı. Bunu fırsat bilen Gülperi'nin ölen eşinin kardeşi Ejder, Gülperi'nin odasına girmiş kapıyı kilitlemişti. Gülperi'nin gizlice terziye yaptığı işleri sattığını bildiğini söyleyip onu tehdit etmeye başladı. Tehditleri giderek artıyor ve taciz etmeye dönüyordu. Bir anda Gülperi'nin üzerine atlayan Ejder karşısında Gülperi tüm gücüyle karşı koyuyor, bağırıyor ama bir şey yapamıyordu. Uğradığı istismar sonucu eline makası geçiren Gülperi, onu Ejder'e saplayarak ondan kurtuldu.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem