“Gözlerinde kendimi görüyorum!”

Gülperi’nin 15. Bölümünde; Boşandıktan sonra kafeye Gülperi’ye ziyarete giden Kadir, Gülperi’nin kaçak tavrını görünce yemekten sonra kalkıyor. Olanlar yüzüne vurulan Gülperi, Kadir’in arkasından gidip hoşça kal demeden gittiğini söylüyor. Gülperi’nin tavrını yüzünü vuran ve mesajı aldığını söyleyen Kadir’e Gülperi amacının bu olmadığını söylüyor. Her şeyin farkında olduğunu söyleyen Kadir, Gülperi’den kendisine kötü davranmamasını istiyor. 

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem