Gökhan, Eyüp’e silah çekiyor!

Gülperi’nin 24. Bölümünde; Gökhan’ın Eyüp’ten babasının intikamını almak için kendini yakacak seviyeye kadar geldiğini öğrenen Hasan, Gökhan’ı durdurmak için hastaneye gidiyor. Gökhan’ı kapıda belinde silahla gören Hasan hemen karşısına dikilip bir delilik yapmamasını istiyor. Hasan, Eyüp’ü görür görmez silahına sarılmaya çalışan Gökhan’ı tutmaya çalışsa da başarılı olamıyor. Kendini tutamayan Gökhan herkesin içinde silahını çekince kendini namlunun ucunda buluyor. 

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem