Ferit ve Şahin karşı karşıya!

Nöbet’in 4. Bölümünde; Şahin, Zühtü ile Namık’ın konusu üzerinden birbiriyle didişirken bir anda Şahin dikkat kesiliyor. Ferit’i dışarıda elini kollunu sallarken görüp şaşıran Zühtü, Ferit’in saygısız hallerini görünce sinirleniyor. Ferit’in tavırları karşısında asla geri adım atmayan Şahin kendisine haddini bildirmesi için Barış Kalender’e gerek olmadığını söylüyor. Şahin’e olan öfkesi geçmeyen Ferit sinirini Şirin’den çıkarıyor.

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!