Eyvallah / Levent Gümüş

Çarpışma’nın 11. Bölümünde; Hücre evinin adresini alan Kadir hiç vakit kaybetmeden adrese gidiyor. Kapıyı kırarak içeri giren Kadir, herkesi tek tek indiriyor. Son adamı canlı bırakan Kadir o adamdan sevdiklerini kaybettiği o patlamayı kimin planladığını öğrenmeye çalışıyor. Daha fazla dayağa dayanamayan adam ise bu işi kendisinin planladığını söylüyor. Aldığı cevapla yetinmeyen Kadir bu sefer arkalarında kim olduğunu sorunca yine Cansız’ın adına ulaşıyor. Kadir adamla uğraşıp Cansız’ın kim olduğunu öğrenmek için uğraşırken TEM mekanı basınca Kadir silahını bırakıyor. Tüm bunlar olurken ise Cansız, Veli’nin karşısına çıkıyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın