“Evlenin…”

Gülperi 23. Bölümünde; Artemis’in fenalaşması yüzünden diken üstüne gelen Kadir ve Şeyma, doktorun tahmini teşhisi ile yıkılıyor. Kızı ile ilgilenemediği için suçluluk duyan Şeyma, Artemis’in başında gözyaşı dökerken Kadir’in sorusuna Artemis’in verdiği cevap ile yıkılıyor. Hasan ise evde okulla ilgili belgeleri ararken nüfus kayıtlarına ulaşıyor. Konuşmalarının üstüne gelen Gülperi ise Artemis’in isteğini duyunca şok oluyor.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem