Ekip çocukları buluyor!

Nöbet’in 3. Bölümünde; Sinyal tespiti sayesinde hainlerin mekanını bulan ekip, etrafta hiç hareket olmaması yüzünden tuzak olmasından şüpheleniyor. Öncü ekip Yiğit’in liderliğinde mekana doğru giderken Barış Kalender ve diğerleri etrafı tarıyor. Yiğit ve ekibi güvenliği sağladıktan sonra ise Barış Kalender olay yerine geliyor. Bir asker ahırda çocukları gördükten sonra onları kurtarmaya giderken, mayına basıp ağır yaralanıyor. Çocukları kurtaran ekip ise çocukları ailelerine teslim ediyor. 

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!