“Değerlisin sen ben için!”

Gülperi'nin 4. Bölümünde; Gülperi'yi aklından çıkaramayan Şeyma, kocasını takip ediyor. Kadir’le Gülperi’yi gizli gizli izleyen Şeyma, olanlar karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor. Kadir ile Gülperi'nin yakınlaşmasını gören Şeyma, göz yaşlarını tutamayıp arabaya gidiyor. Gülperi ise Kadir’in bütün yardım tekliflerini reddediyor ama Can’ın annemi kurtar diye aradığını duyunca şaşırıyor. Çocuklarının güvende olduğunu öğrenen Gülperi, göz yaşlarını tutamıyor.  

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem