Çukur Sezon Finali Konseri

Çukur’un “Sezon Finali Gala Gecesi”nde, ünlü müzisyenlerin Çukur’da yer alan şarkılarını seslendirdiği muhteşem konser Show TV’de sizleri bekliyor…
Toygar Işıklı ve Orkestrası “Çukur Müzikleri”
Allame “Kısır Döngü”
Cem Adrian “Öf Öf” Gazapizm ile Aras Bulut İynemli “Heyecanı Yok”
Gazapizm ile Cem Adrian “Kalbim Çukurda” 
Kubilay Aka “Gamzendeki Çukur” 
Nebil Sayın ile Gökhan Bölükçü “Haydar Haydar” 
No:1 ile Melek Mosso “Hiç Işık Yok” 
Eypio "Gömün Beni Çukura" 
Erkan Kolçak Köstendil ve Mustafa Kırantepe "Nemrudun Kızı ve çok özel sürprizler… 
Çukur için özel olarak hazırlanan rap şarkılar, unutulmaz türküler ve ölümsüz eserleri söyleyen ünlü müzisyenlerin sahnede olacağı bu özel geceyi sakın kaçırmayın!

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir? 

Senaryosunu Gökhan Horzum, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstleniyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu
  • YönetmenSinan Öztürk, Özgür Sevimli
  • SenaryoGökhan Horzum