Çocukları Gülperi'yi istemiyor!

Gülperi’nin 1. Bölümünde; Gülperi ile de Kadir’in haberleri olmadan Yakup Taşkın çocukları mahkemeye getirmiş, pedagogtan doğruluğu tartışılacak bir belge almış ve çocukların ebeveyn olarak kimi gördüğünü söylemelerini istemiştir. 2 yıl sonra karşısında çocuklarını gören Gülperi duygularına hakim olamamış ve gözyaşları içerisinde evlatlarına sarılmıştır. Çocukların soğuk tepkisiyle karşılayan Gülperi esas acı darbeyi çocukların kendisine nefret beslediğini ve dedeleri Yakup Taşkın’la yaşamak istediklerini söylediğinde almıştır.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem