Cevran ailesinin geçmişi!

Nöbet’in 2. Bölümünde; Melik’in yanına giden Barış Kalender, baş sağlığı diledikten sonra olan biteni dinlemeye başlıyor. Şerbetinden bir yudum alan Melik, Ziya Cevran hakkında bilgi vermeye başlıyor. Ziya’nın para ve gücü seçtiğini söyleyen Melik, Ziya’nın dedesinin kahramanlığını anlattıktan sonra çocuklarının bu kahramanlığı para için kullandığını ekliyor. 

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!