Cemre ve Meral dertleşiyor!

Çarpışma 20. Bölümünde; Kerem ve Cemre, Yakup’un elinden kurtardıkları Meral’i hastaneye yatırıyor. İkisine de kendisini yalnız bırakıp bırakmayacaklarını soran Meral daha sonra Cemre ile yalnız konuşmak istediğini söylüyor. Konuya Selim’in ölümünde giren Meral baş sağlığı diledikten sonra niye kendisini yalnız bırakmadıklarını soruyor. Meral, Cemre ile kısa bir dertleşmeden sonra borcunu ödeyeceğini söylüyor. Konuşmayı bitiren ise odaya Meral’in annesin girmesi oluyor. Anne kızı odada yalnız bırakan Cemre, Kerem’in yanına gidiyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın