Cemre, Demir’den hesap soruyor!

Çarpışma’nın 8. Bölümünde; Videoyu izleyen Cemre, Kadir’in de isteğiyle Demir’in ofise gidip yaptıkları için hesap soruyor. Demir’den hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşan Cemre iyice sinirleniyor. Asla bir yere gitmeyeceğini söyleyen Demir, Cemre’ye elinde bir kanıt olmadığı için kimsenin kendisine inanmayacağını ekleyip rahat tavrına devam ediyor. İşi daha da ileriye taşıyan Demir, Cemre’ye babasının yaptığı işleri üstü kapalı anlatıp onu babası üzerinden tehdit ediyor. 

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın