Çarpışma 13. Bölüm Ön İzlemesi!

Cansız ve Kadir’in sonunda karşı karşıya geldiği ve nefeslerin tutulduğu tanıtımda Cansız’ın ortağına ulaştığını düşünen Kadir sert sözleriyle heyecanı yükseltiyor. Karşısındaki kişiye Cansız olduğunu bilmeden sorular soran Kadir, istediği yanıtları alamayınca giderek yükseliyor. “Sen vereceksin Cansız’ı bana!” diyen Kadir’e, “Senin yerinde olsam ben aramam onu. O arar bulur zaten seni. Belki çoktan bulmuştur!” sözleriyle karşılık veren Cansız’ın gizemli halleri dikkat çekerken, kararlılığı gözlerinden okunan Kadir’in neler yapacağı merakla bekleniyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın