Cansız'ın büyük planı!

Çarpışma’nın 22. Bölümünde; Annesini geç bulup erken kaybeden Kadir hala Asiye’nin ölümünü kabullenemiyor. Depoda Haydar’ı bekleyen Veli ise Kadir’in son içine düştüğü durumu anlatıyor. İşin kendisine dokunacağını anlayan Veli esprili bir dille Haydar’ı geçiştiriyor. Cansız ise büyük hamlesini yapıp Kadir’i arayıp Zeynep’i gösteriyor. Zeynep’i görünce öfkeden deliye dönen Kadir eğer Zeynep’e bir şey yaparsa onu öldüreceğini söylüyor. Kadir’den sonra Veli’yi de arayan Cansız, Zeynep’i öne sürüp kaçış planı yapmasını istiyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın