Cansız, Kadir’in elinden kaçıyor!

Çarpışma’nın 21. Bölümünde; Zarif’in Cansız olduğunu öğrenen Kadir onu yakalamak için karşısına çıkıyor. Kadir, Cansız’la yüz yüze geldiği sırada Cansız’ın adamları tarafından yoğun ateş altında kalıyor. Ekip arkadaşlarının gelmesiyle Kadir, Cansız’ın adamlarıyla büyük bir çatışma gerçekleştiriyor. Durumu uzaktan izleyen Veli, Cansız’ı öldürmek için harekete geçiyor. Veli’nin silahından çıkan kurşun yanlışlıkla Cansız’ın adamına isabet ediyor. Arabasıyla Cansız’ı takip eden Kadir onu elinden kaçırıyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın