Can’ın durumu iyi!

Gülperi’nin 21. Bölümünde; Gülperi ve Kadir kazadan sonra hastanede durumunun kontrolü için yatan Can’ın üstüne titriyor. Doktorun Can’ın sağlıklı olmasının söylemesi ile içine su serpilen ikili mutlu oluyor. Doktor’a Can’ın babası olmadığını söyleyen Kadir, Can’dan şimdilik cevabını alıyor. Bu cevabı duyunca ikili büyük şaşkınlık yaşasa da ilk olarak Can’a arabaya nasıl bindiğini soruyor. Kadir’i çok seven Can, Kadir’in babası olacağı gün onu alkışlamak istediğini söylüyor. 

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem