“Canım babam…”

Gülperi’nin 27. Bölümünde; Mesut’tan Gülperi’nin karakoldaki ifadesini öğrenen Şeyma ortada bir şey döndüğünü hissediyor. Hasan’ın nerede olduğunu soran Şeyma’nın konuşması hemşirenin gelmesi ile kesiliyor. Hemşirenin Kadir’in uyuduğunu ama yanına bir yakınının alınabileceğini söylemesi ile Gülperi ve Şeyma arasında bir gerilim başlıyor. Bu gerilimi kısa kesmek isteyen Gülperi, Kadir’in yanına Artemis’in girmesini istiyor. 

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem