Can tavşanına kavuşuyor!

Gülperi'nin 4. Bölümünde; çocukların tekrardan eve dönmesine Yakup'tan çok Kader seviniyor. Çocukları tek tek öpüp koklayan Kader, Can'a tavşanını getiriyor. Can her ne kadar mutlu olsa da Kader'in hapis lafı ile annesini hatırlayıp yüzü düşüyor. Hala abisine olan öfkesi geçmeyen Can, dedesine burada kalıp kalmayacaklarını soruyor. Herkes mutlu mutlu kahvaltı ederken bir anda karşısında Ali'yi gören Bedriye, kendini tuvalete kapatıyor.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem