“Biri ölecek!”

Çarpışma’nın 8. Bölümünde; Veli’ye oğlunun tek hatırası olduğu için ölmemesini söyleyen Asiye, mekandan çıkaran içeriye Selim ve Demir giriyor. Yakalanmasından Demir’i sorumlu tutam Veli, odaya girer girmez kafasına silahı dayatıyor. Cevabını almakta kararlı olan Veli daha da zorlayınca Selim, kızının yardım ettiğini söyleyip Demir’i kurtarıyor. Herkesin kendine karşı plan yaptığını öğrenen Veli, intikam için yemin edip birinin öleceğini söylüyor. Veli'nin bu sinirli tavrını gören Selim ise Cemre'nin zarar görmemesini istiyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın