“Beni de kızımı da yalanlarına alet etme!”

Gülperi’nin 5. Bölümünde; yemek masasında çocukların yaptığı etkinliklerden konuşulunca Şeyma’da Artemis’ten bir şeyler yapmasını istiyor. Zaten haftada 2 gün keman kursuna gittiğini söyleyen Artemis başka bir şey istemediğini söylüyor. Şeyma, Artemis’in üstüne fazla gidince Artemis masadan kalkıp gidiyor. Artemis’in peşinden giden ikili tartışmaya başlıyor. Kendine olan öfkesini kızından çıkarmamasını isteyen Kadir, Şeyma’ya kızıyor.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem