“Ben sana aşık oldum!”

Nöbet’in 4. Bölümünde; Şirin, babası ile akşam hamamı toparlarken havluları alıp depoya götürüyor. Bu arada hazırlanan Zühtü, Şirin’in montunu ve çantasını askıdan eline alınca not yere düşüyor. Yere düşen kâğıdı alıp okuyan Zühtü neye uğradığını şaşırıyor. Kendini bir yere zor atan Zühtü notu okuduğunu çaktırmamak için kâğıdı yere atıp, montu ve ceketi yerine asıyor. Şirin gelince hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi numara yapan Zühtü, Şirin’i zorlayarak notu yanında okumak istese de isteği olmuyor. 

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!