“Ben öldürmedim…”

Çarpışma’nın 16. Bölümünde; Veli ile sahilde buluşan Kadir, Cansız’dan gelen telefonla neye uğradığını şaşırıyor. Kendini hala bulamadığı için olayları biraz hızlandırmak isteyen Cansız, Kadir’in bagajına bir sürpriz bırakıyor. Bagajı açar açmaz gördüğü karşısında şok olan Kadir olan bitenden Veli’yi sorumlu tutup, boynuna sarılıyor. Kadir’i zorda olsa sakinleştiren Veli bagajda Adem’in cesedini görünce sinirleri bozuluyor. Adem’in ölümünden Veli’yi sorumlu tutan Kadir, Veli’nin Cansız hakkında söylediklerini duyunca şaşırıyor. 

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın