"Başınız sağolsun..."

Gülperi’nin 12. Bölümünde; Yakup’un yanına giden Şeyma, Ejder ile Gülper’inin beraber olduğunu anlatıyor. Gülperi’yi bitirmekte kararlı olan Şeyma ise Yakup’a bu konuda hiç bir hatasını olmadığını söylüyor ve bu işi kendi lehlerine çevirebileceğini söylüyor. Gülperi’nin Can’ı koruyamadığını söyleyen Şeyma eğer bunu mahkemeye sunarlarsa işlerine yarıyacağını söylüyor. Tüm bunlar olurken ise eve gelen polis Yakup’a Ejder’in öldüğü söylüyor. 

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem