Barış Kalender’in sırrı!

Nöbet’in 2. Bölümünde; Kerem, Barış Kalender’i daha iyi tedavi edilebilmesi için hastaneye kaldırıyor. Birden gözlerini hastanede açan Barış Kalender, Kerem’e röntgen çektiği için kızsa da Kerem'in röntgeni kendi hariç kimsenin görmediğini söylemesi ile sakinleşiyor. Hayatı boyunca üstlerine yalan söylemediğini söyleyen Barış Kalender, oğluna kendi böbreğini vermek zorunda kaldığını anlatıyor. 

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!