Barış Kalender kurtuluyor!

Nöbet’in 2. Bölümünde; Kurulan tuzağın farkına varıp çatışmaya giren ve patlama yüzünden yaralanan Barış Kalender’in ilk yanına varanlar Kerem ve Melik oluyor. Barış Kalender’in yanına gidip durumunu kontrol eden Kerem bilincinin açık olduğunu görünce rahat bir nefes alsa da saplanan demir parçasını görünce endişesi artıyor. Ekibinde olaya el atması ile çatışma bölgesi temizleniyor.

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!