“Baba!”

Nöbet’in 3. Bölümünde; Ayşe’den oğlunun kaçtığını öğrenen Barış Kalender hemen Antalya’ya dönüyor. İner inmez eşini arayan Barış, bir yere uğrayacağını söyleyince Ayşe’nin tepkisi ile karşılaşıyor. Telefonu kapatan Barış ise oğlu ile geçirdiği bir anı hatırlıyor. Oğlunu bulmak için beraber kendilerine mekan seçtikleri yere giden Barış etrafa bakıp oğlunu ararken gelen sesle irkiliyor. Oğlunu sapasağlam gören Barış Kalender hemen sarılıyor.

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!