Yusuf'un bilinmeyen hikayesi!

Aşk Ağlatır'ın 2. Bölümünde; Yusuf'un cezaevine girdiğini öğrenen Çiçek, ağlamaktan kendini alamaz. Çiçek, Fırat'a Yusuf ile ilgili bilinmeyen bir gerçeği anlatır. Yusuf'un annesi ve babası trafik kazasında hayatını kaybettikten sonra Yusuf'a çiftçi olan dedesi sahip çıkar. Yusuf'un üniversite okuduğunu duyan Fırat çok şaşırır. Yusuf üniversite okurken kavgaya karışır ve cezaevine düşer. Dedesi tarlayı ibotek ettirip onun parasını çocuğun babasına verip şikayetini geri aldırmak ister. Bu nedenle Yusuf okulu bırakıp çalışmaya başlar. Tarlayı geri alamaığı için dedesini arayamaz. 

Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Dizide, taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi anlatılıyor.

 

 

  • YapımMF Yapım
  • YönetmenGökçen Usta