Yusuf, Ada'yı kurtarıyor!

Aşk Ağlatır 9. Bölümünde; Ada ve Üftade uyurken, soba tütmeye başlar ve her yer duman altı olur. Ada büyük bir güçlükle yerinden kalkmaya çalışır. Korku ile yengesine seslenmeye başlar. Yengesinden ses alamayınca telefonunu alıp yanına gider. Yusuf'u aramaya çalışır. Daha fazla dayanamayan Ada, yere yığılır. Yusuf, Ada'nın aradığını görünce mutlulukla açar ancak Ada'dan ses gelmez. Ada güçlükle Yusuf'a zehirlendiklerini söyler. Panikle Yusuf Ada'nın evine gider ve kapıyı kırarak içeri girer. Ada'yı ve Üftade'yi oradan kurtararak hastaneye götürür. Hastanede kendine gelen Ada, Yusuf'a İsmail'i evden kovduklarını söyler. Yusuf ise bu duruma çok sevindiğini söyler.

Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Dizide, taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi anlatılıyor.

 

 

  • YapımMF Yapım
  • YönetmenGökçen Usta