Sumru'ya sürpriz doğum günü!

Aşk Ağlatır 9. Bölümünde; Fırat ve Çiçek, Sumru'ya sürpriz doğum günü hazırlar. Çiçek ve Ada, Sumru'nun yeni açtığı lokantadadır ve bu sırada Yusuf gelir. Yusuf ile Ada konuşurken bu sırada elinde pasta ile Fırat gelir. Herkes bir ağızdan "İyiki doğdun Sumru" demeye başlayınca, Sumru şaşkınlık ve mutlulukla Çiçek ve Ada'ya sarılır. Sumru hediyesini görünce çok duygulanır ve ağlamaya başlar. Ne kadar yalnız olduğunu ancak şu an da bir ailesi olduğunu söyler. Müzik açıp eğlenmeye başlarlar ve bu sırada Nalan gelir. Ada ve Yusuf'u dans ederken gören Nalan sinirlenir ve söylenmeye başlar. Ada ise oradan çekip gider.

Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Dizide, taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi anlatılıyor.

 

 

  • YapımMF Yapım
  • YönetmenGökçen Usta