"Ne Yusuf sizin oğlunuz, ne ben gelininizim!"

Aşk Ağlatır 5. Bölümünde; Ada marketten alışveriş yaparken, bu sırada Yusuf ve Nalan da markette alışveriş yapar. Ada her şeyden az ve ucuz olanı alır. Yusuf, Nalan'ın gereksiz şeyler almasına tepki gösterir. Ada, Yusuf ve Nalan ile karşılaşır. Kasa da Ada'nın parası çıkışmaz ve köpek mamasını iade etmek yerine zeytini iade eder. Köpek mamasını aldıktan sonra Yusuf'a verip gider. Yusuf ve Nalan kasada gerginlik yaşarlar. Nalan aldıkları ürünlerin üzerlerine etiket yapıştırdığını gören Sumru Yusuf'u uyarır. Nalan, Yusuf ve Sumru arasında tartışma başlar. Nalan ise Sumru'ya "Ne Yusuf sizin oğlunuz ne ben gelininizim" diyerek çıkışır.

Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Dizide, taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi anlatılıyor.

 

 

  • YapımMF Yapım
  • YönetmenGökçen Usta