"Bu hayat böyle yürümez!"

Aşk Ağlatır 9. Bölümünde; Fırat, Yusuf'un dedesini takip edip gittiği pansiyonu bulur. Hemen Yusuf'a haber verir ve Yusuf dedesinin olduğu yere gelir. Dedesi Yusuf'u görünce şaşırır, Yusuf ise ağlamaklı şekilde burada ne yaptığını sorar. Dedesini kaldığı eve götürmek ister ancak dedesi gelmek istemez. Dedesi, Yusuf'a huzurevine başvuracağını söyler. Yusuf ise bunu kabul etmez. Dedesi bir şekilde Yusuf'u ikna etmeye çalışır. Yusuf ve dedesi birbirlerine sarılıp ağlarlar. Yusuf dışarı çıkar, Fırat ise Yusuf'u bekler. Yusuf ve Fırat konuşurken Yusuf sürekli olarak kendini suçlar. Fırat ise onu teselli etmeye çalışır. 

Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Dizide, taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi anlatılıyor.

 

 

  • YapımMF Yapım
  • YönetmenGökçen Usta