"Böyle olacaksan ben senin elini tutmam!"

Aşk Ağlatır 5. Bölümünde; Çiçek ve Fırat endişeli bir şekilde otururken, Nalan'ın bağırmasıyla irkilirler. Nalan elinde elbisesi ile yanlarına gelir ve elbisesini lekelediği için Çiçek'e sert tepki gösterir. Çiçek ağlayarak evden çıkarken Yusuf gelir. Fırat Çiçek'in peşinden gider, Yusuf ise Nalan'ın yanına gider. Yusuf, Çiçek'i üzdüğü için hemde Ada'nın dayısıyla konuştuğu için Nalan'a kızar. Nalan ise Yusuf'a başkalarının yanında durduğu için sitem eder. Yusuf, "Ben o gün iyi kalpli bir kıza söz verdim, eğer böyle olacakan ben senin elni tutmam" der. Bu sözlerin üzerine Nalan, Yusuf'tan özür diler. Tam bu sırada Nalan'ı Mert arar. Mert Nalan'ı Yusuf ile konuşma konusunda tehdit eder.

Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Dizide, taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi anlatılıyor.

 

 

  • YapımMF Yapım
  • YönetmenGökçen Usta