"Ben sana aşık oldum!"

Aşk Ağlatır 3. Bölümünde; Ada akşam tek başına ev bakmaya gidecekken Yusuf, Ada'yı arar ve tek başına gitmesini istemez, hemen Ada'nın yanına gider. Sokakta yürürken konsere rastlayan Ada ve Yusuf, konsere gitmek isteseler de bilet bulamazlar. Denize karşı bir yerde oturup sohbet ederler. Yusuf, İstanbul'a geldiğinde Nalan ile nasıl karşılaştığını ve neden söz verdiğini anlatır. Ancak Yusuf'un anlattığı kişinin Nalan olduğundan haberi yoktur. Ada anlatılanlar karşısında gözyaşlarını tutamaz. Yusuf en sonunda Ada'ya aşık olduğunu ve o anlattığı kişinin Nalan olduğunu itiraf eder. Ada şaşkınlıkla bir şey diyemez ve telefonundan çektiği fotoğrafı Yusuf'a gösterir. Aynı fotoğrafı Yusuf da gösterie ve şaşkınlıkla birbirlerine bakarlar.

Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Dizide, taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi anlatılıyor.

 

 

  • YapımMF Yapım
  • YönetmenGökçen Usta