"Ben aşk ne bilmiyordum, seninle öğrendim!"

Aşk Ağlatır 5. Bölümünde; Ada ve Yusuf ağlamaklı bir şekilde bankta oturup konuşmaya başlarlar. Yusuf, Ada'ya onu alıp uzaklara gitmek istediğini ancak çok istediği halde Nalan'a söz verdiği için yapamadığını söyler. Ada ise Yusuf'a ona kızmadığını, onu anladığını ve Nalan'ı bırakmaması gerektiğini söyler. Ada, Yusuf'a iyiki karşısına çıktığını, aşkı hiç bilmediğini ve aşkı onunla öğrendiğini söyler. Ada'nın söyledikleri karşısında Yusuf gözyaşlarını tutamaz. Ada, Yusuf'a kahramanlar hiç ağlar mı diye sorarken bir yandan da Yusuf'un gözyaşlarını siler. Oturdukları bankı evleri olarak benimserler. Ada Yusuf'un yanından ayrılır. Yusuf'ta Ada'nın arkasından bakarak ağlamaya devam eder. Ada ise minibüste ağlar.

Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Dizide, taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi anlatılıyor.

 

 

  • YapımMF Yapım
  • YönetmenGökçen Usta