Artemis kaçırılıyor!

Gülperi’nin 18. Bölümünde; Babasının masum olduğuyla ilgili kanıt arayan Artemis sosyal medya üstünde bir paylaşımda bulunuyor. Artemis’e mesaj atan biri elinde bir video olduğunu babasının suçsuz olduğunu kanıtlayabileceğini yazıyor. Ancak video karşılığı para istiyor. Mahkeme günü parayı toplayan Artemis adamla buluşuyor. Adam parayı alıp, Artemis’i kaçırıyor. Hasan, Artemis’in kaçırıldığını görüp arabanın peşinden koşuyor.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem