“Aileni düşün!”

Gülperi’nin 7. Bölümünde; Tuzla’da mekana gelen Hasan, Ali’nin hangi tır ile yola çıktığını öğreniyor. Arabaya atlayıp hemen tırın peşine düşen Hasan, tırın önünü kesiyor. Arabadan inip silahı doğrultan Hasan, Ali’yi çekicinden indiriyor. Kardeşine yaptıklarının intikamını almak isteyen Hasan, Ali’nin başına silahı dayasa da Kadir yetişip, vazgeçirmeye çalışıyor. Ailesini düşününce vazgeçen Hasan siniri çıkartmak için havaya sıkıyor.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem