• Anasayfa /
  • Diziler/
  • Bahar /
  • ''Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?'' dizisinin ilk afişi yayınlandı!

''Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?'' dizisinin ilk afişi yayınlandı!

Güncelleme: 05 Şubat 2024 Pazartesi, 21:10:34

Show TV'de izleyici ile buluşacak, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?” dizisinden ilk afiş yayınlandı. Ekranlara dönmeye hazırlanan Demet Evgar’ın yer aldığı afiş, büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan tanıtımlarında ilk kez karşımıza çıkan, diziye de adını veren Bahar (Demet Evgar) karakterinin yer...

HEYECANLA BEKLENEN “BAHAR: UYANMAYA HAZIR MISIN?” DİZİSİNİN İLK AFİŞİ YAYINLANDI!

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönmeye hazırlanan Demet Evgar’ın yer aldığı afiş, büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan tanıtımlarında ilk kez karşımıza çıkan, diziye de adını veren Bahar (Demet Evgar) karakterinin yer aldığı afiş, Bahar’ın hem geçmişine hem de yaşayacağı dönüşüme dair önemli ipuçları veriyor.

Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda yer aldığı, senaryosunda Ayça Üzüm imzası olan, MF Yapım imzalı dizinin kadrosunda; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan gibi birbirinden güçlü isimler yer alıyor.

Mutfakta doktor önlüğü içinde gördüğümüz Bahar karakterinin yer aldığı çarpıcı afişin, dizinin hikayesiyle uyumu da övgü dolu yorumlar aldı. Büyük hayallerle tıp okuyan, sonrasında hayatını eşine ve iki çocuğuna adayan Bahar; yaşadığı ani bir hastalıkla hayatını yeniden inşa etmeye karar verir. “Uyanmaya hazır mısın?” sorusuyla da dikkat çeken afiş, Bahar’ın yaşayacağı dönüşüme dair ilk sinyalleri veriyor.

Hepimiz kadar yenilmiş ama hepimizden daha cesur karakterleri bir araya getiren dizinin hikayesi ise şöyle: Bahar (Demet Evgar), ölümle karşı karşıya geldiğinde dışarıdan ‘kusursuz’ görünen ailesinin özellikle de eşi Timur’un (Mehmet Yılmaz Ak) başka bir yüzüyle karşılaşacak. Bahar’ın ani hastalığı ile ailedeki tüm dinamikler değişecek. Bu süreçte Evren (Buğra Gülsoy), her anlamda Timur’un rakibi olacak. Bahar’ın hayatını yeniden inşa etmesi ise çoğu zaman trajikomik hikayelerle izleyiciye umut aşılayacak.

Her şeye rağmen yeniden başlamanın mümkün olduğunu hatırlatacak olan “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?”13 Şubat Salı 20.00 Show TV’de!