• Anasayfa /
  • Diziler/
  • Kara /
  • Hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken ''Kara''nın kadrosundan ilk kareler!

Hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken ''Kara''nın kadrosundan ilk kareler!

Güncelleme: 05 Ocak 2024 Cuma, 16:22:50

Show TV'nin merakla beklenen dizisi başrollerini İlker Kaleli ve Öykü Karayel'in üstlendiği Kara'nın setinden ilk kareler yayınlandı. Oyuncu kadrosunda; Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, İlker Kızmaz, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu...

Show TV’nin yapımını Most Production’ın üstlendiği, kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken yeni dizisi “Kara”nın setinden ilk kareler yayınlandı.

Oyuncu kadrosunda; İlker Kaleli, Öykü Karayel, Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, İlker Kızmaz, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar gibi birbirinden değerli isimlerin yer aldığı Kara'nın yayınlanan yeni kareleri sosyal medyada hızla paylaşılırken fotoğraflar da beğeni dolu yorumlar aldı.

İzleyici ile buluşmak için gün sayan dizinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar otururken, senaryosunu ise Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay birlikte kaleme alıyor.


Babasının intikamını almak isteyen Kara (İlker Kaleli) ile çok farklı bir hayattan gelen Zeynep’in (Öykü Karayel) kesişen yolları ve sonrasında birlikte verdikleri mücadeleyi çarpıcı bir anlatımla izleyiciye aktaracak olan “Kara” 21 Aralık Perşembe 20.00'de Show TV’de.

“Kara” 21 Aralık Perşembe 20.00'de Show TV’de.