Kara'dan çarpıcı afiş!

Güncelleme: 05 Ocak 2024 Cuma, 16:21:37

Show TV'de başlayacak olan Kara'nın afişi yayınlandı. İlker Kaleli ve Öykü Karayel'i buluşturan Show TV’nin yeni dizisi, yapımını Most Production’ın üstlendiği “Kara”nın göz dolduran kadrosu ve etkileyici hikayesi ile ilgi uyandıran çarpıcı afişi beğeni topladı.

SHOW TV’NİN DİKKAT ÇEKEN YENİ DİZİSİ KARA'NIN AFİŞİ YAYINLANDI

Show TV’nin yeni dizisi, yapımını Most Production’ın üstlendiği “Kara”nın afişi yayınlandı. Göz dolduran kadrosu ve etkileyici hikayesi ile ilgi uyandıran dizi çarpıcı afişi ile de beğeni topladı.

Başrol oyuncuları İlker Kaleli ve Öykü Karayel’in yer aldığı afiş, sosyal medyada da beğeni dolu yorumlar aldı. İki oyuncuyu ilk kez bir araya getiren dizi babasının intikamını almak isteyen Kara (İlker Kaleli) ile yolları tesadüfen kesişen Zeynep’in (Öykü Karayel) hikayesini ekrana taşıyacak.

KARA DİZİSİ KADROSU

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu, senaryosunu ise Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay'ın birlikte kaleme aldığı Kara'nın kadrosunda; İlker Kaleli, Öykü Karayel, Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

Başarılı isimleri kadar güçlü hikayesi ile “Kara” Perşembe 20.00'de Show TV’de.