BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekrana gelen Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümü heyecan dolu sahneleriyle beğeni toplarken, ters köşe sürprizleriyle de nefesleri kesti. Final anında babasının katilini öğrenen Vartolu, tepkisiyle izleyenleri derinden etkilerken, “Vartolu şimdi ne yapacak?” sorusunun yanıtı merak konusu oldu.

Pazartesi akşamlarının zirvesindeki Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde heyecan hız kesmezken, Vartolu uzun zamandır peşinde olduğu flash belleğin içindeki görüntüleri izledi. Sonunda babasının katilini öğrenen Vartolu’nun, “Yamaç!” diyerek acı içinde haykırdığı anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle Total’de 9.85 izlenme oranı (rating), 21.19 izlenme payı (share) ile birinci olurken, ABC1 20+'da 9.59 izlenme oranı (rating), 20.03 izlenme payı (share), AB’de 8.12 izlenme oranı (rating), 18.58 izlenme payı (share) elde etti. #babamınoğlu etiketi Twitter Türkiye'de 17 saat dünyada ise 5 saat 50 dakika TT listesinde kaldı.

 

 

 

ÇAĞATAY VE YAMAÇ BİRBİRLERİ HAKKINDA BİLGİ TOPLADI!

Çağatay Erdenet’in ne kadar tehlikeli biri olduğunu öğrenen Yamaç, vakit kaybetmeden Çağatay’ı araştırmaya başladı. Makbule ise Çağatay’ı işin içine çekmekte kararlıydı. Yamaç’ın Çağatay karşısında ne yapacağı merakla beklenirken, Yamaç’tan önce davranan Azer, Çağatay’a karşı bir saldırı düzenledi fakat başarılı olamadı. Karaca’nın Azer’in evinde kaldığını öğrenen Cumali, Azer’in evini basarken, Karaca’nın karşısında durmasıyla neye uğradığını şaşırdı.

 

ÇUKUR’DA CEM ADRİAN SÜRPRİZİ!

Şarkılarıyla diziden geçen Cem Adrian’ın yolu bu sefer gerçekten ‘Çukur’a düştü. Vartolu ile Saadet’in uzun süre sonra ilk defa buluştukları dakikalara Adrian, şarkısıyla eşlik etti. Saadet’le yemeğe çıkan Vartolu müzisyenden “Kum Gibi” şarkısını söylemesini isterken, ikili arasında duygusal anlar yaşandı.