BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Show TV’nin, BKM imzalı yeni dizisi ‘Ramo’ seyirci ile bir araya gelmek için gün sayarken oyuncu kadrosu ile şimdiden çok konuşuluyor. Usta ve genç oyuncuları bir araya getiren diziyle başarılı oyuncular İdil Fırat, İlker Aksum ve Yiğit Özşener de ekranda sevenleri ile yeniden buluşacak.

14 Ocak Salı günü ilk bölümüyle yayınlanacak dizide İdil Fırat ailede sözü geçen, güçlü bir kadın olan Ramo’nun halası ‘Fidan Kaya’ karakteriyle karşımıza çıkacak. İlker Aksum ise Ramo’nun en büyük destekçisi olan ağabeyi ‘Hasan Kaya’yı canlandıracak. Dizinin farklı karakterlerinden birine ‘Yavuz’a hayat verecek olan Yiğit Özşener ise Ramo ve Fidan’la kurduğu ilişki ile hikayede kilit bir rol oynayacak.

 

 

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu, BKM’nin Show TV için hazırladığı yeni dizisinin kadrosunda ‘Ramo’ karakterine can veren Murat Yıldırım’ın yanı sıra Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular birlikte yer alıyor.

Çekimleri Adana’da gerçekleşen "Ramo" Salı akşamı saat 20.00’de ilk bölümüyle Show TV’de!