BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.
 • 1

  Hikayemiz bundan tam 20 yıl önce Karadeniz’in en inatçı iki keçisinin yollarının çocukken kesişmesiyle başlıyor. Mutlu zamanlar Yıldız’a göre Kuzey’in ihaneti ile son bulsa da, iki aşığın yolları yıllar sonra yeniden kesişecekti.

 • 2

  Kuzey’in gidişinden sonrası aşkını kalbine gömüp kendini dağ evine kapatan Yıldız, 20 yıl sonra Kuzey’in komşusu olduğunu öğrenmişti. Yaylada bir anda Kuzey’in kızları olduğunu söyleyen çocuklar ile karşılaşan Yıldız’ı asıl yıkan şey ise Kuzey’in kendini asla sevmediğini söylemesiydi.

 • 3

  İkilinin etrafındakilerin ise onlar için başka planları vardı. Bedduaların güfte yazarı Nahide Kadıoğlu olaya el atıp Kuzey ve Yıldız aşkını küllerinden yeniden alevlendirmek için her şeyi yapacaktı. 

 • 4

  İki inatçı keçinin gerginliği biraz da çevrenin müdahelesi ile yumuşamaya başlamış, havayı aşk kokusu sarmıştı. Ancak ikilinin aşkının önünde yine bir engel vardır. Kuzey artık her ne kadar duygularından emin bir şekilde Yıldız’ın peşinden gitse de Yıldız bir daha geçmişte yaşadıklarını yaşamak istemediği için Kuzey’e kapıları kapatmıştır.

 • 5

  Yıldız, Kuzey’in kendisine aşık olmasından mutlu olsa da kendini Kuzey’e kaptırmak istememektedir. Kuzey aşkını ispatlamak için kendini Karadeniz’in hırçın sularına dalıp pusulayı çıkarmış içine bir de yüzük koymuştur. Yıldız’a tüm duygularını samimiyetle itiraf eden Kuzey, ondan geçmişi unutmasını isteyip çıkma teklif etmiştir. Bu haber Yıldız’dan çok çevresi için mutluluk kaynağı olmuştur. 

 • 6

  Yıldız, Kuzey’in çıkma teklifini kalbinin sesinin dinleyerek kabul etmiş ve yüzüğü takmıştır.  Artık iki aşığın önünde hiç bir engel kalmamış gibi gözükse de, en büyük engel İstanbul'dan gelmiştir.

 • 7

  Kuzey ve Yıldız'ın mutlu gününe gölge düşüren kişi, Kuzey ve kızlarını terk eden Şule’den başkası değildir. Şule'nin gelişiyle Yıldız, Kuzey'le arasına yeniden mesafe koymuştur.  Anne ve babasının barışacağını düşünen Gökçe, Yıldız'a tavır almıştır. Gökçe Şule’nin tarafını, Mine ve Feride ise Yıldız’ın tarafını seçmiştir.

 • 8

  Aşkı için artık her şeyi göze alan Kuzey, Yıldız’la yeniden beraber olabilmek için her yolu denemeye karar vermiştir. Kuzey'in Yıldız'ı kaçırmasıyla rüya gibi bir gün geçiren ikilinin bu mutlu günleri yine bozulacaktır ama sürpriz bir isim tarafından. İkilinin bu mutlu anlarına gölge düşüren Gökçe’den başkası değildir.  Gökçe meselesinin ardından, Sefer’in Şule’nin boşanmak istemediğini ağzından kaçırması ile iki aşığın yolu yeniden ayrıldı.

 • 9

  Yine kendini aşkının peşinden koşarken bulan Kuzey’in bu sefer işi daha da zordur. Yıldız onu güven testine tabii tutacaktır. Bu oyun Yıldız için ne kadar eğlenceli ise Kuzey için de bir o kadar zordur. Kendini Yıldız'a ispat etmeye çalışan Kuzey ise bu durumdan yorulmaya başlamıştır. Şule yüzünden araları bozulan Yıldız ile Kuzey ilişkisinde bu sefer etrafı yakıp, yıkan kişi Yıldız oldu.

 • 10

  Hatasını fark ederek Kuzey’e hak veren Yıldız için, artık aşkının peşinden koşma vakti gelmiştir. Yıldız, Kuzey’in peşinden gitse de Kuzey onu affetmemekte kararlıdır. Çünkü Yıldız’ın 20 yıllık acısı yüzünden kendisinden intikam aldığını düşünmektedir. İki aşığın arasında güven sorunu yaşanırken Nahide ve Sefer Şule’den kurtulmak için plan yaparlar ancak başarılı olamazlar.

 • 11

  Tüm bunlar yaşanırken Şule cephesinde de işler tersine dönmüştür. Gerçekleri görmeye başlayan kızlar annelerini değil, Yıldız’ı seçince Şule’nin öfkesini daha da artırmıştır. Yıldız’ın ardından Kuzey’in evini basan Şule, tehditler savurur ancak bu tehdit Kuzey’den çok Sefer’i korkutur. 

 • 12

  Kızların Yıldız'ın yanında yer almasıyla cepheler iyice değişmiş, kızlar Yıldız ile birlikte bu aşkı yeniden ayağa kaldırmak için planlar yapmaya başlamıştır. Kuzey ise asla geri adım atmamaya kararlıdır. Kavuşamadan ayrılan iki inatçı keçinin yeniden birbiriyle didişmeye başlamaları uzun sürmemiştir. Öte yandan Kuzey’in hiçbir plana karşılık vermemesi üzerine kızlar son çare olarak babalarını kıskandırma yoluna gittiler.

 • 13

  Gitar hocasının yanında şarkı söyleyen Yıldız’ı dinleyen Kuzey, onu çok kıskansa dahi durumu Yıldız'a belli etmedi. Kıskançlıktan deliren Kuzey, elektrikli testeresiyle gitar hocası Aykut’un yolunu kesip bir daha Yıldız’ın yanına yaklaşmaması için onu uyardı...

 • 14

  Tüm bunlar olurken alemin en çılgın kankaları Sefer ve Kuzey ayı avına çıktı. Kuzey'in kaçmasıyla ayı ile dans etmek Sefer'e kalmıştır. Sefer’i ayının elinden kurtaran Yıldız daha sonra Kuzey’in yanına gidip hesap sorar ama bu hesap sorma konusu yine dönüp dolaşıp ikisinin kavgasına gelir. Yaptıklarından pişman olan Yıldız, Kuzey’e kendini affettirebilmek için bir kez daha çabalasa da Kuzey kararından dönmez.

 • 15

  Akıllardaki soru ise, kalpleri aşkla dolu olan iki inatçı keçi barışabilecek mi?

 • 16

  Kuzey’in kararlı halleri karşısında Yıldız’ın umutları tükenme noktasına gelmişken, Kuzey’in kendisini kıskandığını öğrenmesi Yıldız’ın yüzünde tekrardan gülücükler açtırdı.

  Nahide’nin aşk tavsiyesine uyan Yıldız tekrardan ilk adımı atmış ancak olaylar beklediği gibi gelişmemiş, ikili yine kendilerini tartışırken bulmuştu. Yıldız ile Kuzey’i bir türlü kavuşturamayan Nahide son çare olarak Kuzey’in ağzını aramayı denedi. Nahide’nin sorularıyla Kuzey, Yıldız’ın kendisine olan aşkına inandı.

 • 17

  Yıldız ile arasındaki meseleleri çözümleyemeyen Kuzey’in başındaki dertler bitmemiş bu kez de kızların okul sorunlarıyla ilgilenmesi gerekmişti. Kızlarının Yıldız’ı haklı bulmasını sindiremeyen Şule ise Mollaoğulları’nın evine baskın düzenledi. Ev baskını Pembe’nin Şule’yi bayıltmasıyla kısa yoldan çözüldü gibi gözükse de olaylar yeni başlıyordu. Baskın sırasında Şule’yi alıkoyan Nahide ve Pembe, Şule’nin Kuzey’den boşanması için kendisini ikna etmeye çalıştı ancak her türlü baskıya direnen Şule Pembe’nin odaya gaz vermesi ile ellerinden kurtuldu.

 • 18

  Kuzey’in Şule ile olan evliliğini bitirmesine yardımcı olmak isteyen Yıldız, Çetin ile görüşmeye gitti. Çetin, Kuzey ile Şule’nin boşanması için gerekli belgeler karşılığında Yıldız’dan 1 Milyon lira istedi. Sevdiği adam için varını yoğunu elinden çıkaran Yıldız, Çetin’den belgeleri Kuzey’e vermesini isteyecekken Kuzey ikilinin görüştüğünü gördü.

 • 19

  Şimdi akıllardaki tek soru sevdiği kadını düşmanıyla görüp sinirden deliye dönen Kuzey, Yıldız’ı dinleyecek miydi yoksa bu görüşme Kuzey&Yıldız aşkı için geri dönülmez bir yola mı girecekti?