BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.
 • 1

  Hikayemiz bundan tam 20 yıl önce Karadeniz’in en inatçı iki keçisinin yollarının çocukken kesişmesiyle başlıyor. Mutlu zamanlar Yıldız’a göre Kuzey’in ihaneti ile son bulsa da, iki aşığın yolları yıllar sonra yeniden kesişecekti.

 • 2

  Kuzey’in gidişinden sonrası aşkını kalbine gömüp kendini dağ evine kapatan Yıldız, 20 yıl sonra Kuzey’in komşusu olduğunu öğrenmişti. Yaylada bir anda Kuzey’in kızları olduğunu söyleyen çocuklar ile karşılaşan Yıldız’ı asıl yıkan şey ise Kuzey’in kendini asla sevmediğini söylemesiydi.

 • 3

  İkilinin etrafındakilerin ise onlar için başka planları vardı. Bedduaların güfte yazarı Nahide Kadıoğlu olaya el atıp Kuzey ve Yıldız aşkını küllerinden yeniden alevlendirmek için her şeyi yapacaktı. 

 • 4

  İki inatçı keçinin gerginliği biraz da çevrenin müdahelesi ile yumuşamaya başlamış, havayı aşk kokusu sarmıştı. Ancak ikilinin aşkının önünde yine bir engel vardır. Kuzey artık her ne kadar duygularından emin bir şekilde Yıldız’ın peşinden gitse de Yıldız bir daha geçmişte yaşadıklarını yaşamak istemediği için Kuzey’e kapıları kapatmıştır.

 • 5

  Yıldız, Kuzey’in kendisine aşık olmasından mutlu olsa da kendini Kuzey’e kaptırmak istememektedir. Kuzey aşkını ispatlamak için kendini Karadeniz’in hırçın sularına dalıp pusulayı çıkarmış içine bir de yüzük koymuştur. Yıldız’a tüm duygularını samimiyetle itiraf eden Kuzey, ondan geçmişi unutmasını isteyip çıkma teklif etmiştir. Bu haber Yıldız’dan çok çevresi için mutluluk kaynağı olmuştur. 

 • 6

  Yıldız, Kuzey’in çıkma teklifini kalbinin sesinin dinleyerek kabul etmiş ve yüzüğü takmıştır.  Artık iki aşığın önünde hiç bir engel kalmamış gibi gözükse de, en büyük engel İstanbul'dan gelmiştir.

 • 7

  Kuzey ve Yıldız'ın mutlu gününe gölge düşüren kişi, Kuzey ve kızlarını terk eden Şule’den başkası değildir. Şule'nin gelişiyle Yıldız, Kuzey'le arasına yeniden mesafe koymuştur.  Anne ve babasının barışacağını düşünen Gökçe, Yıldız'a tavır almıştır. Gökçe Şule’nin tarafını, Mine ve Feride ise Yıldız’ın tarafını seçmiştir.

 • 8

  Aşkı için artık her şeyi göze alan Kuzey, Yıldız’la yeniden beraber olabilmek için her yolu denemeye karar vermiştir. Kuzey'in Yıldız'ı kaçırmasıyla rüya gibi bir gün geçiren ikilinin bu mutlu günleri yine bozulacaktır ama sürpriz bir isim tarafından. İkilinin bu mutlu anlarına gölge düşüren Gökçe’den başkası değildir.  Gökçe meselesinin ardından, Sefer’in Şule’nin boşanmak istemediğini ağzından kaçırması ile iki aşığın yolu yeniden ayrıldı.

 • 9

  Yine kendini aşkının peşinden koşarken bulan Kuzey’in bu sefer işi daha da zordur. Yıldız onu güven testine tabii tutacaktır. Bu oyun Yıldız için ne kadar eğlenceli ise Kuzey için de bir o kadar zordur. Kendini Yıldız'a ispat etmeye çalışan Kuzey ise bu durumdan yorulmaya başlamıştır. Şule yüzünden araları bozulan Yıldız ile Kuzey ilişkisinde bu sefer etrafı yakıp, yıkan kişi Yıldız oldu.

 • 10

  Hatasını fark ederek Kuzey’e hak veren Yıldız için, artık aşkının peşinden koşma vakti gelmiştir. Yıldız, Kuzey’in peşinden gitse de Kuzey onu affetmemekte kararlıdır. Çünkü Yıldız’ın 20 yıllık acısı yüzünden kendisinden intikam aldığını düşünmektedir. İki aşığın arasında güven sorunu yaşanırken Nahide ve Sefer Şule’den kurtulmak için plan yaparlar ancak başarılı olamazlar.

 • 11

  Tüm bunlar yaşanırken Şule cephesinde de işler tersine dönmüştür. Gerçekleri görmeye başlayan kızlar annelerini değil, Yıldız’ı seçince Şule’nin öfkesini daha da artırmıştır. Yıldız’ın ardından Kuzey’in evini basan Şule, tehditler savurur ancak bu tehdit Kuzey’den çok Sefer’i korkutur. 

 • 12

  Kızların Yıldız'ın yanında yer almasıyla cepheler iyice değişmiş, kızlar Yıldız ile birlikte bu aşkı yeniden ayağa kaldırmak için planlar yapmaya başlamıştır. Kuzey ise asla geri adım atmamaya kararlıdır. Kavuşamadan ayrılan iki inatçı keçinin yeniden birbiriyle didişmeye başlamaları uzun sürmemiştir. Öte yandan Kuzey’in hiçbir plana karşılık vermemesi üzerine kızlar son çare olarak babalarını kıskandırma yoluna gittiler.

 • 13

  Gitar hocasının yanında şarkı söyleyen Yıldız’ı dinleyen Kuzey, onu çok kıskansa dahi durumu Yıldız'a belli etmedi. Kıskançlıktan deliren Kuzey, elektrikli testeresiyle gitar hocası Aykut’un yolunu kesip bir daha Yıldız’ın yanına yaklaşmaması için onu uyardı...

 • 14

  Tüm bunlar olurken alemin en çılgın kankaları Sefer ve Kuzey ayı avına çıktı. Kuzey'in kaçmasıyla ayı ile dans etmek Sefer'e kalmıştır. Sefer’i ayının elinden kurtaran Yıldız daha sonra Kuzey’in yanına gidip hesap sorar ama bu hesap sorma konusu yine dönüp dolaşıp ikisinin kavgasına gelir. Yaptıklarından pişman olan Yıldız, Kuzey’e kendini affettirebilmek için bir kez daha çabalasa da Kuzey kararından dönmez.

 • 15

  Akıllardaki soru ise, kalpleri aşkla dolu olan iki inatçı keçi barışabilecek mi?

 • 16

  Kuzey’in kararlı halleri karşısında Yıldız’ın umutları tükenme noktasına gelmişken, Kuzey’in kendisini kıskandığını öğrenmesi Yıldız’ın yüzünde tekrardan gülücükler açtırdı.

  Nahide’nin aşk tavsiyesine uyan Yıldız tekrardan ilk adımı atmış ancak olaylar beklediği gibi gelişmemiş, ikili yine kendilerini tartışırken bulmuştu. Yıldız ile Kuzey’i bir türlü kavuşturamayan Nahide son çare olarak Kuzey’in ağzını aramayı denedi. Nahide’nin sorularıyla Kuzey, Yıldız’ın kendisine olan aşkına inandı.

 • 17

  Yıldız ile arasındaki meseleleri çözümleyemeyen Kuzey’in başındaki dertler bitmemiş bu kez de kızların okul sorunlarıyla ilgilenmesi gerekmişti. Kızlarının Yıldız’ı haklı bulmasını sindiremeyen Şule ise Mollaoğulları’nın evine baskın düzenledi. Ev baskını Pembe’nin Şule’yi bayıltmasıyla kısa yoldan çözüldü gibi gözükse de olaylar yeni başlıyordu. Baskın sırasında Şule’yi alıkoyan Nahide ve Pembe, Şule’nin Kuzey’den boşanması için kendisini ikna etmeye çalıştı ancak her türlü baskıya direnen Şule Pembe’nin odaya gaz vermesi ile ellerinden kurtuldu.

 • 18

  Kuzey’in Şule ile olan evliliğini bitirmesine yardımcı olmak isteyen Yıldız, Çetin ile görüşmeye gitti. Çetin, Kuzey ile Şule’nin boşanması için gerekli belgeler karşılığında Yıldız’dan 1 Milyon lira istedi. Sevdiği adam için varını yoğunu elinden çıkaran Yıldız, Çetin’den belgeleri Kuzey’e vermesini isteyecekken Kuzey ikilinin görüştüğünü gördü.

 • 19

  Şimdi akıllardaki tek soru sevdiği kadını düşmanıyla görüp sinirden deliye dönen Kuzey, Yıldız’ı dinleyecek miydi yoksa bu görüşme Kuzey&Yıldız aşkı için geri dönülmez bir yola mı girecekti?

 • 20

  Yaşar'ın silahla yaraladığı Kuzey’i bulan Sefer, Yıldız ve Nahide duruma hızlıca müdahale etti. Yaşar’ın Kuzey’e olan öfkesi hala soğumamışken eve gelen polisler Nahide’yi karakola götürdü. Yaşar’ı polislere vermek istemeyen Kuzey'in pansumanını ise eve gelen doktor yaptı. Kuzey’in vurulduğunu öğrenen Mollaoğlu ailesi Kadıoğulları ile olan bağlarını kopardı. Kadıoğulları’nın evine giden Emine, Yıldız’ın Kuzey’den uzak durmasını istedi. Ancak tüm bu yaşananlara rağmen Yıldız ile Kuzey aşklarından vazgeçmeyerek görüşmeye devam etti. Ailelerinden habersiz buluşmanın yolunu arayan Yıldız ve Kuzey çareyi dağ evinde beraber bir gece geçirmek olarak buldu. Nahide ve Sefer’in aşk kaçamağı olarak seçtiği yerin Kuzey ile Yıldız'ın buluşma yerine denk gelmesiyle işler boyut değiştirdi. Şeref ve Emine'nin dağ evinde Kuzey ile Yıldız'ın buluşmasını basmasının üzerine Kuzey’in artık oğulları olmadığını söylese de ikili aşklarından vazgeçmeye niyetli değildi. Kuzey’in ailelerin arasındaki anlaşmazlığa çözüm olarak Yıldız’ı isteyeceğini söylemesi şok etkisi yarattı.

 • 21

  Dağ evinden Ordu’ya dönen Yıldız ve Kuzey kız isteme hazırlıklarına başladı. Mollaoğulları ve Kadıoğulları arasında süren gerginliğin istemeyle biteceğini düşünen Yıldız ve Kuzey’e Yaşar’ın son bir sürprizi vardı. Kız isteme anında Yıldız’ı Kuzey’e vermeyen Yaşar, sinirli bir şekilde Kuzey’in hala evli olduğunu ve evli adama kız verilmeyeceğini söyleyerek son noktayı koydu. Nahide, Yıldız ve Kuzey’in kaçan keyifleri yerine getirmek için Kapadokya'ya gitme fikrini öne sürdü. Yıldız-Kuzey ve Sefer-Nahide ikilisi ile Kapadokya’ya giden ekip eğlenceli ve romantik anlar yaşadı. Romantik akşam yemeğine çıkan çiftlerin keyfi Zübeyir'in Yıldız'a laf atmasının ardından Kuzey’in sinirlenip kafa atması olayların büyümesine neden oldu. Zübeyir Kalkan’ın kardeşi mekâna adamlarıyla dönerek Kuzey ve Sefer’i kovalamaya başldı. Çareyi ayrılmakta bulan Sefer ve Kuzey'in farklı yönlere dağılmasının ardından Sefer'in yakalanmasıyla Zübeyir Kalkan ve adamları Kuzey’in Sefer’i kurtarmasını istedi.

 • 22

  Kuzey, Yıldız ve Nahide'nin Sefer'i Zübeyir'in elinden kurtarma çabaları sonuç vermeyince efsane dörtlü Zübeyir'in evinde mahsur kaldı. Zübeyir'in Nahide'ye olan ilgisi Sefer'i kıskançlık krizine sokarken, ihtiyaç duydukları yardım ise sürpriz isimden, Ömer'den geldi. Kapadokya'dan memlekete dönen Kadıoğulları evde ailelerinin öfkesiyle karşılaştı. Evlatlıktan reddedilerek evden kovulan Yıldız, Sefer, Nahide ve Poyraz; Mollaoğlu evine sığındı. Doktor'un Pembe'ye romantik evlenme teklifi keyifli anlara sahne olurken, Kuzey'in gündeminde ise boşanma davası vardı. Yıldız'la aşkının önündeki engelleri kaldırmak ve özgürlüğüne kavuşmak isteyen Kuzey, Şule'den yine kurtulamadı. Kuzey kızlarının da yardımıyla Şule'den boşanabilmek için bir plan yaptı. Kuzey, Şule'nin asistanı ve kara kutusu Tülin'in ona olan aşkını kullanarak ihtiyacı olan kanıtlara ulaşacaktı. Final sahnesinde Şule'nin Yıldız'ın karşısına çıktığı anlarda gerilim yükselirken Şule, Kuzey’in Tülin’le görüntülerini Yıldız’a izletti. Peki Şule bu hamlesiyle YılKuz aşkını bozabilecek miydi?

 • 23

  Belgeleri Tülin'den almak için uğraşan Kuzey'in planında işler ayrı bir boyut kazandı. Ömer'i kaçıran ve takıntılı durumda olduğu Feride'yi kazanmak için hain bir plan hazırlayan Çetin hiç beklediği sonuçla karşılaştı. Tülin ve Kuzey'i takip eden Yıldız karşısına çıkan Çetin'den paralarını geri isteyince ortalık karıştı. Silah sesinin duyulmasıyla içeriye giren Kuzey gördüğü manzara karşısında donup kaldı. Şimdi akıllarda tek soru vardı. Çetin'i kim vurdu?

 • 24

  Yıldız, Kuzey’in gözünün önünde yirmi yıllık emeğini, geçmişini, her şeyini yakmıştı. Kuzey, yüzleştiği acıyla birlikte ağır bir depresyona girdi. Yıldız’ın da durumu ondan farksız değildi. İki aşık, depresyondayken Yıldız'ın tutuklaması  işleri değiştidi. Kuzey, Yıldız’la arasına giren tüm engelleri tek tek kaldırmaya yemin etmişti ancak Yıldız’ın kararından dönmeye niyeti yoktu. Bu esnada ikisinin de uzun zamandır bekledikleri haber, kapılarına dayanmıştı. Bu haber, Yıldız’ın yaralarını sarmaya, kaybettiklerini telafi etmeye yetecek miydi? 

 • 25

  Tüm Mollaoğulları ve artık fahri Mollaoğlu olan Nahide ve Sefer de Kuzeyle Yıldız’ın kavuşması için seferber oldu. İki aşığı bir araya getirmek için plan üstüne plan yapıldı ancak Yıldız’ın hiçbirine pabuç bırakmaya niyeti yoktu. Yıldız ne kadar inatçıysa Kuzey de en az onun kadar inatçıydı ve bu noktada Yıldız’ı kazanmak için yapmayacağı hiçbir şey yoktu. Kuzey, Yıldız’ı kendisinden bile vazgeçecek kadar çok sevmektedir. Bunu ispat ettiğinde ise Yıldız ne yapacağını bilemez.

 • 26

  Yıldız'ın, özlemine yenik düşmesini bekleyen Kuzey, kimseye haber vermeden ortadan kayboldu. İnzivaya çekildiği barakada bulunmayı beklemeyen Kuzey, Mahmut ve Yıldız'ın gelmesiyle Kuzey şok oldu. Mahmut'a aşıkmış gibi oyun oynayan Yıldız, Kuzey'i delirtti. Finalde ise oyun oynadığını itiraf eden Yıldız, Kuzey'e "Sensiz olamıyorum ben..." diyerek duygularını itiraf etti. Yıldız'ın inadını bir kenara bırakmasıyla iki aşık yeniden kavuştu. Peki YılKuz aşkı tekrardan mutlu günlerine dönebilecek miydi?

 • 27

  Mahsur kalan Kuzey'in yardımına koşan isim Yıldız oldu. Yaptıklarından dolayı vicdan azabı çekse de Kuzey ile hemen eskisi gibi sevgili olma niyetinde olmayan Yıldız, zamana ihtiyaçları olduğunu düşünerek arkadaş kalmak istedi. Kuzey, Yıldız'ın arkadaş kalma teklifini her ne kadar kabul etmek istemese de başka çaresi yoktu. Tekrardan arkadaş olan ikilinin bu duruma alışması kolay olmayacaktı. Yaşananların ardından Kuzey ile Yıldız kendilerini değiştirmek isteyerek psikoloğa gitmeye karar verdi. Final sahnesinde Çetin, bir milyon lira parayı ve Şule'ye karşı bütün kozların olduğu bir belleği Yıldız'a vererek herkesi şoke etti. Çetin'in şaşırtan hamlesi karşısında Yıldız'ın ne yapacağı merak konusu olurken, "Çetin yine oyun mu oynuyor?" sorusu akıllara geldi.

 • 28

  Çetin'den belgeleri alan Yıldız ne yapacağını bilemez durumdaydı. Yıldız'dan belgeleri alan Kuzey görüntülerin gerçek olup olmadığını anlamak için avukatının yolunu tuttu. Belgelerin gerçekliğinin tespiti için gerekli iki ayın ardından Kuzey nihayet özgür kalacaktı. Tüm bunlar yaşanırken Yıldız, Kuzey'in çabasıyla çift terapisine gitmeye ikna oldu. Terapistin Yıldız ve Kuzey'e büyük bir önerisi vardı. 3 gün boyunca küçük bir çocukla ilgileneceklerini belirten terapistin önerisiyle birlikte ikili bu zamana kadar hiç yaşamadıkları bir deneyim yaşadı! YılKuz baş başa vakit geçiriken Ordu'nun diğer yanından gelen haberle evde adeta çifte bayram havası yaşandı. Nahide hamileydi!

 • 29

  Kuzey ile Yıldız'ın kendileriyle ilgili sorunlarını çözümlemek adına birlikte terapiste gitmelerinin ardından değişimler yavaş yavaş hissedilmeye başlamıştı. Terapistin içsel huzur teşhisi koymasıyla ikili soluğu yogada aldı. Yaylaya çıkan Kadıoğulları ile Mollaoğulları'nın ikilinin yoga macerasına eşlik etmesiyle eğlenceli anlar yaşandı.

  Hamilelik heyecanı yaşayan Nahide'nin aşermelerinin başlaması Sefer'e yeni maceralar yaşattı. Evlatkuşları için evelek mantarı arayan Sefer'in bir sonraki macerasında bal bulması gerekiyordu. Kuzey ve Yıldız'ın bal ararken ikiliyi arı sokması panik yaşattı. Çünkü arıya alerjisi olan ikiliyi kurtarabilecek tek bir iğne vardı. Kuzey'in hiç tereddüt etmeden Yıldız'ı kurtarması Yıldız'ın tüm inadını yerle bir etti. Kırılan inadıyla birlikte Kuzey'i öpen Yıldız onu her zamankinden daha çok sevdiğini söyledi. YılKuz aşkı herkesin beklediği o an ile tekrar başladı!

 • 30

  Kuzey'in uzun zamandır hayalini kurduğu şey sonunda gerçek olmuş, Yıldız aşkını itiraf ederek beklediği öpücüğü vermişti. Öpücüğün ardından oldukça şaşıran Kuzey'in içi içine sığmıyordu. İki aşığın mutluluğunun önündeki tek engel ise "bölüm sonu canavarı" Şule idi. Beyninde bir tümör olduğunu, kalan 6 aylık ömrünü Kuzey ve kızlarıyla geçirmek istediğini söyleyen Şule, Yıldız'dan aradan çekilmesini istedi.

  Bu esnada babalarıyla tartışan Mine ve Gökçe'nin gizlice evden kaçması daha büyük bir felaketi beraberinde getirmiş, iki kardeş babalarına ders vermek isterken ormanda kaybolmuştu. Kaybolmalarının üzerine Gökçe'nin düşüp dizinden yaralanması, Mine'yi de kene ısırması işlerini daha da zorlaştırmıştı. İki kardeş ormanda buldukları eve sığınırken Mine'nin durumunun gittikçe kötüleşmesiyle nasıl kurtulacakları merak konusu oldu.

 • 31

  Gökçe ile Mine'nin kaybolması panik yaratmış, herkes kızları bulmak için seferber olmuştu. Gökçe kardeşi için ormanda çaresizce yardım ararken, kızları bulan sonunda Yıldız oldu. Ateşi yükselen Mine'nin "Anne" diyerek sayıklaması, Yıldız'ın aklını karıştırmıştı. Acaba Yıldız gerçekten Şule'nin son günlerinde ailesiyle mutlu olmasına engel miydi? 

  Kuzey kızlarına sağsalim kavuştuktan sonra aşkının peşinden koşmaya devan etti. Yıldız'a yeniden pusula ve yüzük alan Kuzey, Yıldız ile evleneceği günü bekliyordu. Ancak Yıldız, Şule'nin dedikleri yüzünden kararsız kalmıştı.

  Feride'nin doğum günü için herkesin bir araya gelmesi yaşanan kötü anları unutturmuştu. Feride tüm sevdiklerinin bir arada olduğu bir doğum günü kutlamak istedi ancak herkesin aynı ortama olması yeni gerilimlere neden oldu. Yıldız'ın Kuzey'e ve aşkına sahip çıkarak "Yakında nişanımız, sonra da düğünümüz!" çıkışı herkesi şoke etti. Bu sözleri duyan Yaşar ise sinirlenerek Yıldız'ı evlatlıktan reddedince baba-kız arasındaki ipler tamamen koptu. Bir yandan Şule'nin söyledikleri yüzünden kendini çaresiz hisseden Yıldız, diğer yandan babasıyla yaşadığı olay yüzünden iyice zorda kalmıştı.

  Kuzey, Yıldız'ın aşkına sahip çıkmasına sevinirken evlenmek için acele etmemesine anlam veremiyordu. Yıldız'ın kararsız tavrının üzerine giden Kuzey, Şule'nin öleceğini öğrendi. Duydukları karşısında Kuzey şoke olurken tüm bu yaşananlar YılKuz aşkını nasıl etkileyecek merak konusu oldu.