BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Süreç Film’in, Show TV’de severek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, dün akşam ekrana gelen eğlenceli bölümüyle birinciliğe yerleşti. Dizi Total’da 9.75 rating ve yüzde 22.78 izlenme payıyla birinci olurken, ABC1’de yüzde 6.72 rating ve yüzde 16.05 izlenme payı, AB’de ise yüzde 5.20 rating ve 12.79 izlenme payı elde etti. Dizinin heyecanla beklenen yeni bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #silbaştan etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #silbaştan etiketi Twitter'ın Türkiye gündeminde 13 saat 35 dakika TT listesinde kaldı.

KUZEY, YILDIZ’DAN AYRILDI!


Kuzey’e ihanet belgelerine ulaşması için, Şule’nin sevgilisinin yanına gitmesini söyleyen Yıldız, bu isteğiyle bardağı taşırdı. Kuzey’in Yıldız’a olan güveni ve inancı yerle bir oldu. Pişman olan ve ileri gittiğini geç de olsa fark eden Yıldız, Kuzey’in güvenini tekrar kazanmaya çalıştı. Bu durumdan sıkılan Kuzey, tek başına kafa dinlemek istedi ve yaylaya geri döndü. Fakat orada da rahat edemedi çünkü ezeli komşusu Yıldız, karşısında duruyordu.

YILDIZ VE KUZEY’İN KIZLARI, ŞULE’YE KARŞI!

Kuzey’in bir türlü affetmediği Yıldız’ın da artık kalbi çok kırıktı ve Kuzey, Yıldız’ın kırıldığında nasıl kırdığını bildiği için kendisini bekleyen zor günlerin farkındaydı. Kuzey’i yaptıklarına pişman etmek isteyen Yıldız, ilk hamlesini yaptı. Yasak bölgede ağaç kesimi yaptığı için tutuklanan Kuzey inadından vazgeçmedi. Yıldız’ın yanına gelen Kuzey’in kızları ona yardım etmeye karar verdi. Bu sırada Yıldız’ın evine gelen Şule, Yıldız’dan gitmesini istedi. Kızlarının Yıldız’ın tarafında olduğunu anlayınca büyük bir şok yaşayan Şule’nin bir sonraki hamlesi ne olacaktı?

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Show TV'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’nın 15. bölüm tanıtımı yayınlandı. Şule kızlarının Yıldız’ın yanında olmasıyla öfkeden deliye dönerken Kuzey, kızlarını evden kovuyor. Kuzey’in kendisini affetmesini isteyen Yıldız, bir kez daha Kuzey’in karşısına çıkıyor. İkilinin inatlaşmasının nasıl son bulacağı merakla bekleniyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.
Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümü Cumartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de!
İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 15. Bölüm Tanıtımı!