BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.
 • 1

  Azer Kurtuluş...

  Aslen Adanalı olan ve İstanbul'un en büyük tedarikçilerinden Azer, kardeşinin öldürülmesiyle çok büyük bir acı deneyimledi.

 • 2

  Kardeşinin ölümünü Vartolu Saadettin'den bilen Azer, Koçovalılar'dan istediği kan parasını Çukur'un ortasında ateşe verdi. Azer verdiği bu mesajla Çukur ve Koçovalılar'la mücadeleye yeni başladığını anlatıyordu adeta...

 • 3

  Azer'in Çukur ve Koçovalılar'la uğraşması onu, Yamaç ile yumruk yumruğa getirdi. İkilinin nefes kesen dövüşünde ne Yamaç ne de Azer geri adım attı.

 • 4

  Azer, Çukur'un en büyük düşmanlarından Yücel ve Timsah ile iş birliği yaparak İstanbul'da sözü geçen kim varsa bir araya toplayıp, Koçovalılar'ı İstanbul'dan çıkartmak istedi. Koçovalı kardeşlere gitmeleri için teklifte bulunan Azer, aksi takdirde onları Çukur'a gömeceğini söyledi. Koçovalı kardeşlerin cevabı ise mücadele oldu.

 • 5

  Yücel, Timsah ve Akın ile iş birliği yapıp Koçovalı erkeklerini saf dışı bırakan Azer, istediği gibi Çukur'a girdi ve burada Akın ile birlikte uyuşturucu üretimine başladı. İşlerinin yolunda gittiğini düşünen Azer'i bekleyen büyük tehlike ise çok yakındaydı...

 • 6

  Azer'in saf dışı bıraktığını sandığı Yamaç geri dönmüştü, hem de her zamankinden daha öfkeli ve intikam dolu olarak. Azer'in en mutlu gününde ortaya çıkan Yamaç, Azer'e kız kardeşinin eşini düğününde öldürterek, kendi yaşadığı acıyı ona da yaşattı. Azer'i daha çok yıkan ise kardeşi Ceylan'ın kendi hayatına son vermesi oldu.

 • 7

  Azer yaşadığı büyük yıkımın ardından Yamaç'ı bu sefer kesin olarak ortadan kaldırmak için Akın ve Timsah'la plan yaptı. Yamaç'ın aracı patlayınca öldüğünü sanan Azer az da olsa rahatlamıştı, ta ki Efsun, Yamaç'ın ölmediğini söyleyene kadar... Azer, bu kez kendi işini kendi halletmek için Yamaç'ı aradı ve kozlarını teke tek paylaşmaları gerektiğini söyledi.

 • 8

  Yamaç ile buluşmaya giderken öldürdüğü Viktor'un patronu Fatih tarafından kaçırılan Azer için hesap vakti gelmişti. Fatih, mallarını ve parasını getirmezse kardeşlerini öldürmekle tehdit ettiği Azer'e bir günlük süre verdi. Azer de mallarını Karaca ve Çukur kadınlarının sakladığını öğrenince Karaca'yı kaçırdı. Selim ise Karaca'yı kurtarmak için malları Azer'e teslim etmeyi kabul etti. 

 • 9

  Fatih'e olan borcunu ödeyip kardeşini kurtaran Azer'in sıradaki hedefi Yamaç Koçovalı'ydı. Depoda karşı karşıya gelen ikilide galip gelen Yamaç oldu. Azer'i son anda ölümden kurtaran isim ise Efsun'dan başkası değildi.

 • 10

  Azer kapışmayı kaybetmiş olsa da geri adım atmayacaktı. Azer Koçovalılar'a kurduğu tuzak ile Yamaç'ı savunmasız olarak yakalamayı başardı. Ancak son anda kurşunların üzerine atlayan Kemal'in fedakarlığı, Azer'in Yamaç'tan intikamını almasını engelledi.

 • 11

  Kendisini korumak adına hayatını ortaya koyan Kemal'in fedakarlığı Yamaç'ı oldukça sinirlendirmişti. Diğer Koçovalılar'ın itirazlarına rağmen baskına giden Yamaç, Azer'in küçük kardeşi Kadir'i bahçede yakalayarak öldürdü.

 • 12

  Tüm şiddeti ile devam etmekte olan savaşın gidişatını ise sürpriz bir kişi değiştirdi. Artık iki aile arasında daha fazla kan dökülmesini istemeyen Karaca, gönüllü olarak Azer'in evine yerleşti. Azer her ne kadar bu durumu kabullenmek istemese de annesi Fadik'in Karaca'yı kucaklamasıyla boyun eğmek zorunda kaldı.

 • 13

  Karaca'nın Azer'in evinde kaldığını öğrenen Cumali, derhal Azerler'in evine gitti. Cumali, Karaca'yı Çukur'a getirmek için çok uğraşsa da Karaca'nın savaşı bitirmekteki kararlılığı nedeniyle geri atmak zorunda kaldı. Karaca'nın inatçılığı ve amcasına bile taviz vermemesi Azer'i oldukça derinden etkiledi. 

 • 14