BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Süreç Film’in,Show TV’de severek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk,dün akşam ekrana gelen eğlenceli bölümüyle yine büyük beğeni topladı. KuzeyYıldız’ı İlk Aşk Total’da 6.25 rating ve yüzde 17.58 izlenme payıyla birinci olurken, ABC1’de yüzde 4.90 rating ve yüzde 13.48 izlenme payı, AB’de ise yüzde 3.98 rating ve 11.64 izlenme payı elde etti. Dizinin heyecanla beklenen yenibölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #gitme etiketi ile Twitter’dayorumlarını paylaştı. #gitme etiketi Twitter'ın Türkiye gündeminde 9 saat 20 dakika TT listesinde kaldı.

 

KUZEY, YILDIZ’I DOKTORA YETİŞTİRDİ!

Şeref Mollaoğlu’nunplanı boşa çıktı; Kuzey’le Yıldız kaçırılsa da bir araya gelemedi. Kuzey,ateşi çıkan Yıldız’ı hastaneye yetiştirmeye çalışırken, her şeyden habersiz Sefer intikam alma peşindeydi. Sefer, Yıldız’ı kaçıranın Pembeve Nahide olduğunu öğrendiğinde şoke oldu; Kadıoğulları ise Nahide’yi affetmeyerek evden kovdu. Kuzey’in baş düşmanı Çetin, eve kadar gelerek kızlarını tehdit etti. Bunun üzerine de kızlarını güvenli bir yere almasıgereken Kuzey, onları annesinin evine bıraktı. Fakat kızlar sıkıyönetim ilaneden Emine’den kaçarak yine ne yapıp edip başlarını belaya soktular.

 

 “GİTME…”

 Yıldız’ın Kuzey’i kaçırdığı dedikodusu köye yayıldığında Yıldız’ın artık sabrı taştı. Üstüne bir de adı başkasıyla anılınca artık Yıldız’ın canına tak etti. Yıldız, aşkını kalbine gömüp bulduğu tek çıkış yoluyla her şeyi ve herkesi arkada bırakarak gitmeye karar verdi. Yıldız’ın kendisinden dolayı gittiğini düşünen Kuzey, onu durdurmak için havalimanına koştu. Kuzey“Gitme!” diyerek Yıldız’ı kararından döndürmeye çalışırken,gözyaşlarına hakim olamayan Yıldız’ın ne yapacağı merak konusu oldu.

 

 YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

 Show TV'nin sevilen dizisi KuzeyYıldızı’nın 5. bölüm tanıtımı yayınlandı. AlacaklılarınınKuzey’i bulduğu, Çetin’in adım adım Feride’yi takip ettiğitanıtımda Kuzey ve Yıldız’ın eğlenceli atışmaları izleyenlerigülümsetiyor..

 YapımcılığınıSüreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’inoturduğu KuzeyYıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini AslıhanGüner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, CezmiBaskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçokbaşarılı isim de rol alıyor.

Kuzey Yıldızıİlk Aşk’ın yeni bölümü Cumartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de!