BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.
 • 1

  Her şey Kerem'in Yakup ile soyguna gitmesiyle başladı. Tek amaçları kasayı boşaltmakken, Kerem eve birinin girdiğini duydu. Bir anlık panikle Cemre'yi bıçakladı. 

 • 2

  Cemre, kendisini yaralayan Kerem ile yollarının birbirine bağlanacağından habersizdi. Bıçaklanmış bir halde aracıyla hastaneye gitmeye çalışırken baygınlık geçiren Cemre'nin aracı, direksiyon hakimiyetini kaybeden Kerem ile çarpıştı. Cemre hafızasının kendisine oyun oynadığını düşündü. Çünkü kazaya karıştığı kişiyi bir yerlerden hatırlıyordu. Bütün ip uçlarını bir araya getiren Cemre, kendisini bıçaklayan kişi ile çarpıştğı kişinin aynı kişi olduğuna yani onun Kerem olduğuna emin oldu.

 • 3

  Cemre, Kerem ile ilk defa yüzleşti. Kaza gecesi olanları anlatan Kerem, o gece Belma'nın yalnız olmadığını, ellerinde onların görüntülerinin olduğu bir kaset olduğunu anlattı. Cemre'den kendisini kurtarması için yardım istedi. Ancak Cemre'nin Kerem'e inancı yoktu...

 • 4

  Cemre, Kerem'i hapisten çıkarmıştı, tek istediği Kerem'in bahsettiği kaseti almaktı. Ancak Yakup, Kerem'i oyuna getirerek Cemre'yi rehin aldı. Arbede sırasında vurulan Kerem'i Cemre hiç yalnız bırakmadı. 263a 

  Babasının, Veli Cevher'e avukatlık yaptığını öğrenmesinin dışında, Demir'in Belma ile olan videosunu görmesi Cemre'de büyük bir şok yarattı.

 • 5

  Artık tek yürek olmuşlardı... Beraber karar alıyorlar, her şey planları doğrultusunda gerçekleşiyordu. Cemre'nin Kerem'e olan güvensizliği gitmiş, onu tanımak için elinden geleni yapmaya hazırdı.

 • 6

  Cemre ve Kerem'in aralarındaki buzlar erimişti. Birbirlerine baktıkları zaman gözlerinin ışıltısını görmemek imkansız hale gelmeye başlamıştı. Kerem, aklında sadece bir kişinin olduğunu, onun da Cemre olduğunu söylemekten kendini alamadı. Cemre de Kerem'e aynı duyguları besliyordu. Aralarındaki kıvılcım yadsınamaz bir gerçekti... 1f497

 • 7

  Yer yer kıskançlıklar yerini gülümsemeye bıraktı. Meral, Kerem ile Cemre'nin uzaklaşması için elinden geleni her şeyi yapıyordu. Meral ile Kerem'i öpüşürken gören Cemre daha fazla bu duruma tahammül edemedi. Aşkları bir sınavdan geçen CemKer, birbirlerine ait olduklarını göstererek birbirlerine sıkı sıkı sarıldılar. Aralarındaki sevginin büyüklüğünün artık ikisi de farkındaydı.