BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Başrollerini Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa Üstündağ, Bige Önal paylaştığı Tehlikeli Karım, yayınlanan ilk bölümüyle izleyiciden tam puan aldı.
Sosyal medyada Pazar gününün en çok konuşulan dizisi olan Tehlikeli Karım, Twitter'ın Türkiye gündeminde 14 saat 50 dakika, dünyada ise 4 saat 25 dakika Trend Topic listesinde kaldı.

Tweetledikleriniz;

 

İlk bölümde neler oldu?

Tehlikeli Karım’ın ekrana gelen ilk bölümünde Alper artık karısı Derin’e tahammül edemezken Alper’in sevgilisi Seda, Derin’i zehirleyerek öldürmesini istedi. Alper, karısı Derin’le aşklarının simgesi olan “Mühürlü Aşk” kokteyline hazırladığı zehri koyarak eve geldi. Fakat eve geldiğinde yerde gördüğü kan damlaları ve bırakılan fidye notu ile karısının kaçırıldığını öğrendi. Başkomiser Fırat ve ekibi eve gelerek, olay yerini inceledi. Derin’in kaçırılma olayı, tanınmış bir aileden geldiği için medyanın da ilgisini çekti. Arabasının bagajında kan bulunan Alper, şüpheli bulundu. Üstüne bir de Derin’in her şeyden haberi olduğunu öğrenen ve utanan Alper, yeğeni Ayşe’nin yardımıyla evde bir defter buldu. Derin o deftere Alper’in sevdiği her şeyi not etmişti. Defteri okudukça duygusallaşan Alper, yaşadıklarını sorgulamaya başladı. “Ben ne zaman böyle bir adam oldum?” Arabasında bulunan kanın Derin’e ait olmasıyla gözaltına alınan Alper, karısını öldürmediğine kimseyi inandıramadı. Karısının yardım çağrısını izleyince, Derin’i kurtarmak için elinden geleni yaptı. Uzun süren uğraştan sonra parayı fidyeciye ulaştıran fakat Derin’i bulamayan Alper eve dönerek Derin’i beklemek istedi. Fidyecinin serbest bıraktığı Derin’den hastaneye götürülürken dinlediğimiz hikaye ise bambaşkaydı. Aldatıldığını bilen ve Alper’i adım adım takip eden Derin, Alper’e bir ders vermek istedi. Derin, Alper ve sevgilisi Seda’nın dilediği gibi ölecekti! Kaçırılma olayını planlayan ve en sonunda Alper’in kendisini sevdiğine emin olan Derin ortaya çıktı. Fakat Derin’in bulunduğundan habersiz, yaşadığı pişmanlık duygusundan kurtulamayan Alper boynundan ilmeği geçirdi. Bu sırada Derin’in bulunduğunu söylemek için eve gelen Başkomiser Fırat, Alper’i asılı halde buldu. Fırat’ın Alper’i kurtardığı heyecan dolu final sahnesinde Alper, karısı Derin’in yaşadığını öğrendi.