Haftanın Enleri 25

Güncelleme : 02 Nisan 2018 Pazartesi, 11:49:14

Haftanın en üzgününden en tehlikelisine her şey burada!

1 | 6

En Kararlı: Vartolu 

Vartolu, İdris'in sunduğu iki teklif arasından, Çukur'da kalmayı seçti. Vartolu, Çukur halkına İdris Koçovalı’nın oğlu olduğunu ve hiçbir yere gitmeyeceğini söyleyerek ne kadar kararlı olduğunu göstermiş oldu.

2 | 6

En Mutlu Çift: ŞirBar 1f495

Baran ve Şirin, Adana'yı terk ederek erken balayı için Erciyes'e gittiler. ŞirBar herkesten uzakta mutlu bir gün geçirdi ve aşklarını doyasıya yaşadılar.

3 | 6

En Üzgün: Aliço 1f622

Hale, Baykal’ın kendisine verdiği adrese giderken Aliço’nun kendisine eşlik etmesini istedi. Baykal'ın adamı tarafından vurulan Hale, Aliço'nun gözleri önünde yere düştü. Neye uğradığını şaşıran Aliço gözyaşlarını tutamadı.

4 | 6

En Korkak: Kalender 1f613

Möhteber'in Ayşe ve Asiye'yi öldürdüğünü düşünen Kalender sıranın kendisine gelmesinden korktu. Rüyasında Möhteber'in kendisini öldürdüğünü gördü.

5 | 6

En Mutlu: Medet 1f600

Evine dönen Vartolu, Medet'in karşısına çıktı. Ancak Medet, Vartolu'nun Vartolu olmadığını iddia etti. Kendisine şaka yapıldığını sanan Medet, Vartolu'ya silah çekti. Her şeyin gerçek olduğunu anlayan Medet abisinin yaşadığını görünce çok mutlu oldu.

6 | 6

En Tehlikeli: Kaynanalar 1f62c

Şirin ve Baran'ın yerini öğrenmek isteyen Kalender, Bella'yı konuşturma görevini Kaynanalar'a verdi. Kaynanalar, Bella'yı konuşturmak için binbir tehlikeli yola başvurdu.

SIRADAKİ HABER